100 milyon dolarlık ARR’YE ulaşmak için kaç görüş gerekiyor Kulüp?

100 milyon dolarlık ARR’YE ulaşmak için kaç görüş gerekiyor
Kulüp?_60c5f47994999.jpeg
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konuşma noktaları ve kurumsal jargon dünyasında, görüşler ferahlatıcıdır-ve CEO ve kurucu David Barrett onlarla doludur. Örneğin, hayattaki en eski derslerinden biri, temelde herkesin temelde her şey hakkında yanlış olduğuydu. Bunu genç yaşta aşılamak sizi girişimci olmaya zorlamazsa, ne olduğunu bilmiyorum.

Barrett’ın ahlakı, muhabir Anna Heim’in dediği gibi, iş unvanları ve özgeçmişleri olmadan işe alımdan, serin olmadan önce dağıtılmaya, neredeyse varolmayan bir satış ekibine sahip olmaya kadar “hemen hemen her şeye kendi bakış açısına” sahip olmaya yol açtı.

Ve alışılmamış gözlerinizi yuvarlamadan önce, İşte sizin için bir factoid: bugün, 130 kişilik gider yönetimi işi 10 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı ve yıllık gelirde 100 milyon dolara ulaştı.

Heım, noktaları birleştirmek ve halka arz yolunda ilerlerken geleneksel bir şirketten başka bir şeye tam bir resim vermek için Expensify EC-1 üzerinde aylarca çalıştı. Son bölüm bu hafta yayınlandı, böylece tüm seriyi tek bir düz çekimde okuyabilirsiniz:

Bu bültenin geri kalanında, bazı yeni yatırım araçlarının ve iki fintech mega turunun bir yenilemesinde size rehberlik edeceğim. Ayrıca, bu hafta TC Sessions: Mobility’de harika bir etkinlik yapma çabalarına öncülük eden ulaştırma editörü Kirsten Korosec ve muhabirler Aria Alamalhodaei ve Rebecca Bellan ile mobilite ekibimize bir not vermek istiyorum.

Tamam, haberlere geçelim!

Daha fazla para, daha fazla temsil?

Resim Kredisi: Black_Kira / Getty Images

Geçen ay tartıştığım gibi, risk sermayesi başka bir ayrıştırma sürecinden geçiyor. Ancak, oradaki her anlayışlı fintech Sendikası için, topluma yardım eden araçlar söz konusu olduğunda aynı düzeyde açıklık görmüyorum.

İşte bilmeniz gerekenler: bu hafta iki yeni çaba bana umut veriyor. On girişim kapitalisti, Forbes’in çeşitli geçmişlerden gelen gelişmekte olan fon yöneticilerini desteklemek için 50 milyon dolarlık bir fon Fonu olduğunu bildiren Screendoor’u başlatmak için bir araya geldi. Charles Hudson, Kirsten Green, Aileen Lee ve Hunter Walk’u içeren ortaklar, fonda herhangi bir ücret almayacak veya taşımayacaktır.

Fonlar arası işbirliğinden bahsetmişken, Utah merkezli başlangıç inkübatörü Altitude Lab’ın paylaşması gereken benzer haberler vardı. Recursion ve Utah Üniversitesi’nden çıkan inkübatör, az temsil edilen sağlık teknolojisi kurucularını desteklemek için 13 yatırımcı koalisyonu başlattı. Bu hafta, finansman ve mentorluk konusunda 50 milyon dolarlık bir taahhüt açıkladı.

Ve daha fazla eğlenmek istiyorsanız(ds):

Fintech ikizleri

Handle of door to bank vault safe

Resim Kredisi: Janet Kimber ( yeni bir pencerede açılır) / Getty Images

Üç bir trend, ama iki ikiz anlamına geliyor ve bu da önemli! Bilmeceleri bir kenara bırakırsak, iki fintech devinin birkaç gün içinde büyük sermaye dilimleri topladığını gördük.

İşte bilmeniz gerekenler: Klarna , 45.6 milyar dolarlık bir değerlemede 639 milyondolar, nubank ise 30 milyar dolarlık bir değerlemede 750 milyon dolar topladı. Her iki fintech şirketi de Amerika Birleşik Devletleri dışında bulunuyor, ancak Klarna hızlı büyümesinin bir kısmını Amerika Birleşik Devletleri’nde büyüyen bir tüketici tabanına kanıtlıyor. 18 milyondan fazla Amerikalı tüketici şu anda geçen yılın üçüncü çeyreğinin sonunda 10 milyondan fazla olan Klarna’yı kullanıyor. Bu arada Nubank, Kolombiya ve Meksika’da bir miktar genişleme ile Brezilya’nın birincil pazarına odaklanmaya devam ediyor.

 Mega mermi Demystifying:

Sahte ekmekli tavuk parçaları büyük TAM

Başka bir hafta, senin için başka bir baharatlı eşitlik bölümü. Ve bu hafta, kelimenin tam anlamıyla demek istiyoruz: Simulate, Bu bazen baharatlı sahte tavuk külçelerinin arkasındaki şirket, bir ton para topladı.

İşte bilmeniz gerekenler: sahte etin ötesinde, bu haftaki bölümdeki konular arasında çalışanların güçlendirilmesi, girişimlerde kültür, eldercare ve 900 milyon dolarlık bir çıkış yer alıyor.

TC etrafında

Hafta boyunca

Techcrunch’ta görüldü

read more about Apple's WWDC 2021 on TechCrunch

Ekstra Crunch görülen

Gelecek hafta konuş,

N

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir