Apple watch aksesuar üreticisi Wristcam 25 milyon dolar artırdı

Apple watch aksesuar üreticisi Wristcam 25 milyon dolar artırdı_60c8d04193264.jpeg
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçen hafta, Facebook’un kendi akıllı saatinin planlanan lansmanı ile Birinci Taraf donanımına büyük bir adım daha attığını söyledi. Raporun en ilgi çekici kısmı bir değil iki saatin dahil edilmesiydi. Diğer giyilebilir üreticiler bileğe takılan cihazlarda video ve görüntülerle flört ettiler, ancak bu özellik ana akım olmaktan uzak.

Endüstri lideri Apple kesinlikle bu fikre acele etmiyor gibi görünüyor, bu yüzden Wristcam gitti ve 4K ve 1080p görüntü çekebilen kendi kamerasını sergileyen bir grubun lansmanı ile onlar için yaptı.

Şimdi yapımcıları, Marker LLC tarafından yönetilen 25 milyon dolarlık bir zam ilan ederek daha geleneksel bir finansman yoluna gidiyor. CEO Ari Roisman Techcrunch’a verdiği demeçte,” ekibimizi, Wristcam üretimini ölçeklendirmek, pazara girmek ve giyilebilir cihazlar için bilgisayar vizyon motorumuzun Ar-Ge’sini kullanmak için finansmanı kullanacağız ” dedi.

Bu finansmanın bir kısmı, şirketin personel sayısını gelecek yılın başlarına kadar etkili bir şekilde ikiye katlamayı ve ürünün Aralık ayında “halka açık beta” lansmanından bu yana ortaya çıkan bazı talep ve endişelere güncellemeler sunmaya yardımcı olmayı içeriyor.

Gelecek özellikler arasında canlı video var. Şirket, şu anda Wristcam sitesi aracılığıyla 299 $ ‘ a perakende satış yapan “binlerce” birim sattığını söylüyor — Bu yüzden bir se saatinden 20 $daha fazla. Şirket, bu yılın başlarında covıd-19 tedarik zinciri sorunlarıyla karşılaştığını, ancak siparişleri günlük olarak yerine getirdiğini ve yerine getirdiğini söyledi.

Facebook’un bilek tabanlı görüntülemeye olan ilgisine rağmen, Roisman Apple’ın Olası Sherlock’u hakkında endişelenmediğini söylüyor.

Exec,” kameranın iPhone stratejisinin temel bir parçası olmaya devam ettiğini ve 1000 $ ‘In kuzeyindeki Pro teklifleri de dahil olmak üzere DSLR kalite eşdeğerliği olduğunu görüyorum” diyor. “Bu arada, Apple Watch’un iPhone stratejisiyle çelişebilecek güç, veri ve gayrimenkul yoğun işlevselliğinin aksine, niceliksel sağlık ve zindeliğe odaklanmaya devam ettiğini görüyorum.”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir