Biçimlendirici, bir öğrenci öğrenme ve analitik platformu, yükseltir Toplam, test tabanlı yaklaşıma meydan okumak için 70 milyon dolar eğitim

Biçimlendirici, bir öğrenci öğrenme ve analitik platformu, yükseltir
Toplam, test tabanlı yaklaşıma meydan okumak için 70 milyon dolar
eğitim_60c889f235e2d.jpeg
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Testler birçok okul sisteminde ve diğer eğitim ortamlarında kraldır: öğrencilerin hangi bilgileri koruduğunu ve herkesin aynı sınava sahip olduğu düz bir oyun alanında ne kadar iyi performans gösterdiklerini değerlendirmenin etkili bir yolu olarak görülürler.

Bununla birlikte, bazıları bu sistemin kusurlu olduğuna inanıyor ve bugün başka bir değerlendirme ve öğretim yolu sağlamak için bir platform inşa eden bir başlangıç, yaklaşımı için güçlü bir büyümenin ardından büyük bir finansman turu ilan ediyor.

Biçimlendirici bir platform için K-12 öğretmenleri için hüküm atamaları diğer dijital kaynakları ve öğrenme platformları, değerlendirmek nasıl öğrenci almak onlara yardım onlara dayanarak bu sonuçları ve daha sonra kullanmak ilerici atamaları için inşa bir büyük resim ve nasıl öğrenci hakkında bilgi sahibi olma var aldım 70 $milyon, fon böyle olacak kullanmaya devam genişleyen ulaşmak onun platformu.

Finansman, diğerlerinin yanı sıra Summit Partners önceki yatırımcıları Fika Ventures, Mac Ventures ve Rethink Education tarafından yönetiliyor. Biçimlendirici değerlemesini açıklamıyor, ancak bu azınlık yatırımı olarak tanımlanıyor.

Daha da önemlisi, 2011 yılında Santa Monica, Kaliforniya’da kurulan ve daha önce 7 milyon dolardan az para toplayan başlangıç için büyük bir adım.

İyi bir başlangıç yapıyor nasıl finanse ancak maçlar. Dijital öğrenme araçları ilgi büyük bir dalgalanma arka — platform zaten ABD okul bölgesi çoğunda (özellikle ABD okul bölgesi %92’si kaydoldum en az bir öğretmen) olduğunu Covid uzaktan öğrenme-19 salgını, fiziksel okulları müteakip kapatılması ve büyük bir değişim geçirdi. büyüdüm diyor ki; dört milyondan fazla öğrenci (atamalar raslantı denir) “Formatives” ile meşgul olan; ve yaklaşık 700 yıllık%yinelenen gelir artışı teslim olduğunu.

Ve bu ivme ile uyumlu olarak, biçimlendirici finansman için iddialı planları bir yeri vardır. İdareci ve öğretmenlerin yanı sıra veliler ve öğrenciler için daha analitik araçlar yapı vardır; daha çok uluslararası pazarlara kaliteli bir eğitim alabiliyor olması ne form görünebilir sistemi yeniden düşünmeye yardım eden (şu anda İngilizce konuşulan ülkeler içinde en etkin); ve daha genel olarak (ve belki de en önemlisi) bina teknolojisi için Süreç alıyor.

Kevin McFarland (COO) ile birlikte Biçimlendirici’yi Kuran CEO Craig Jones,” gelecekteki en büyük hedeflerimizden biri, farklı müfredat akışlarının titizliğini ve etkinliğini değerlendirmek için bir kapı olmasına gerçekten yardımcı olmaktır ” dedi. “Topladığımız tüm verileri, daha büyük bir resmi kolaylaştırmak için milyarlarca öğrenci yanıtını, öğrenci öğrenimi hakkındaki bilgileri, gerekli paydaşlara kullanıyoruz. Bu veri ilave öğrenme sürücü için okul ve hocalarımız yardımcı olabileceğimiz farklı bir çok şey içine ortalığı kasıp kavuracak.”

Jones ve McFarland, UCLA’DA Eğitim Doktoraları üzerinde çalışırken, farklı pedagojik yaklaşımların geleneksel öğrenme yöntemlerinden daha iyi nasıl çalışabileceğine baktıkları başlangıç oluşturma fikrini ortaya attılar. Biçimlendirici başlangıç , adını, öğretmenlerin öğrencileri kontrol etmek ve öğrenmelerine yardımcı olmak için nasıl öğrettiklerini değiştirmek için düzenli, sürekli değerlendirme sağladığı biçimlendirici değerlendirme fikrinden alır. Birçok yönden, özetleyici değerlendirmeye ya da öğrenmeyi tamamlama ve nihai bir teste dayanarak değerlendirme fikrine aşırı güvenmeye karşıdır, ancak pratikte daha biçimlendiriciye geçiş bile bir öğrencinin bu son Özet değerlendirmelere daha iyi hazırlanmasına yardımcı olabilir.

Biçimlendirici değerlendirmelerin ardındaki fikir bir süredir var olsa da, Jones ve Mcfarland’ın sahip olduğu atılım, kavramın dijitalleştirildiği takdirde gerçekten ölçeklendirilebileceğini ve genişletilebileceğini fark etmekti, çünkü bu verimli atama teslimatı ve çok daha fazla veri harmanlama, görselleştirme, iletişim ve analitik.

Bu kavram, tabii ki, son bir buçuk yılda: zaten daha fazla dijital araçları kullanma fikri yatırım, ve muhtemelen Biçimlendirici kendisi bile yoktu o okullar ve öğretmenler, nişan hızlandırıldığını; ve daha önce çevrimiçi öğrenme ile çok zayıf bir nişan olmuş Covid-19, yayılmasını yavaşlatmak için kapanan okullar yarattığı büyük boşluğu doldurmak için çabalıyorlar eğitimciler yeni bir dalga da katıldı yepyeni bir profil kazandı. Bu, Edtech sektörünün büyük bir kısmı üzerinde büyük bir etkiye sahipti; Kahoot gibi çevrimiçi öğrenme şirketleri de kullanımda büyük bir artış gördü (ve Clever gibi araçlar edinerek öğrenme yönetimine daha büyük bir inisiyatif aldı) ve diğer sağlayıcıların bolluğu.

Biçimlendirici de yakalanan an ve kurulmuş bir şey dediler Covid-19 Yardım Programı, ücretsiz erişim sağlamak için kendi platformu — hangisi normal fiyatlı farklı katman, başlangıç olarak ücretsiz bir temel hizmet, sonra da artırılması için 12 $ve $17 ya da ‘bize ulaşın’ dayalı numaraları kullanarak öğretmenler platformu sağlar için daha fazla entegrasyon, daha analytics ve benzeri. Jones, yaklaşık 5.000 öğretmen ve okulun ücretsiz hizmete kaydolduğunu söyledi ve McFarland, okulların yeniden açılmasıyla birlikte, sınıftaki birçok kişi için teknolojiyle gelişen bir etkileşim içinde devam ettiğini belirtti. (Ve hepsi değişmek için çok hızlı değil: Londra’daki çocuklarımın ortaokulu hala okulda ve sınıflarda “ekranlar” kullanan insanları kesinlikle yasaklıyor.)

Mcfarland,” ABD’de, şu anda sınıflarda öğrencilerden daha fazla cihazın bulunduğu gerçekten büyük bir değişim oldu “dedi ve birçoğunun etkili bir şekilde hibrit bir yaklaşım benimsediğini söyledi:” bunu kullanmak istiyorsak, bunu kullanabiliriz, ancak her gün buna güvenmek zorunda değiliz.’

” Çok fazla esneklik göreceğiniz yer burası ” diye devam etti. “Bir oyuncak değil, bir cihaz kullanıyorlar. Bu esnek hibrit ortamda çok çalışmaya çalışıyoruz.”

Aldığı yaklaşım, sisteminin öğretmenler için mümkün olduğunca sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak, sadece dijital platformlara “yerli” olan tüm öğrenme materyalleriyle bütünleşmekle kalmayıp, aynı zamanda en popüler yayınların sayısallaştırılmış versiyonlarını yapmaktır.ve müfredatlarının bir parçası olarak kullandıkları, aynı zamanda öğretmenlerin biçimlendirici aracılığıyla arayabilecekleri ve atayabilecekleri bir şey. Bu bağlamda, bir öğrenme içerik şirketi değil, orada bulunan içeriği daha erişilebilir ve daha kullanışlı hale getirmek için bir kanal. Ayrıca, genel olarak daha verimli bir süreç oluşturmak için kullanıldıklarında öğrenme yönetim sistemleri gibi diğer araçlarla da bağlantı kurar.

Bu hem eğitimciler hem de yatırımcılar ile rezonansa giren bir model.

Summit Partners’tan bir MD olan Tom Jennings,” biçimlendirici, öğrenciler için öğrenmeyi hızlandırmaya, öğretmenler için zaman kazanmaya ve okul ve bölge yöneticileri için sonuçları ölçmeye yardımcı oluyor ” dedi. “Biçimlendiricinin hızlı, sermaye verimli büyüme, yenilikçi ürünler, memnun müşteriler ve mütevazı, misyon odaklı bir ekibin nadir bir kombinasyonuna sahip olduğuna inanıyoruz. Craig, Kevin ve ekibin işi nasıl kurduğuna hayranız ve Ortaklığımızın ürün geliştirmelerini ve işin devam eden küresel genişlemesini hızlandırmaya yardımcı olmasını bekliyoruz.”Jennings bu turda Formative’in yönetim kuruluna katılıyor.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir