Bir kurucu küresel kurumsal güvenliği nasıl getiriyor karanlık çağlardan Sanayi

Bir kurucu küresel kurumsal güvenliği nasıl getiriyor
karanlık çağlardan Sanayi_60c7860f82944.jpeg
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cory Siskind okulu bitirdiğinde, büyük çok uluslu şirketlerin Mexico City’deki operasyonel güvenliğini yönetmelerine yardımcı olan ve neredeyse hiç yaşanmamış deneyime sahip olmayan yüksek bahisli bir işe düştü. Sonunda, bunun, bilgi güvenliği gibi diğer kritik kurumsal hizmetlerin gerisinde kalan kurumsal güvenlik alanındaki kurs için az ya da çok eşit olduğunu fark etti.

Endüstri, blogları ve yerel haberleri taramak gibi el işi yapan son mezunlara ve bir tür ‘fısıltı ağı’ oluşturmak için yerdeki temasları olan güvenlik endüstrisi gazilerine hala güveniyordu. Bu şeyler açıkça hala değerlidir, ancak teknolojideki ilerlemeler, herhangi bir ülkedeki, bölgedeki veya hatta mahalledeki güvenlik durumu hakkında değerli bilgiler sağlayabilecek çok daha fazla bilgi kaynağı olduğu anlamına gelir ve makine öğrenimi, analistlerin verileri ayrıştırmasına yardımcı olmakla ilgili çok fazla ayak işi yapabileceği noktaya ilerlemiştir.

Cory, modern teknolojiyi, şirketlerin küresel güvenlik ayak izlerini nasıl yönettikleri konusunda gördüğü yetenek boşluğuna dayandırmak için temel operasyonların nasıl inşa edilmesi gerektiği sonucuna vardığını ve başlangıçlarını tek bir kurucu olarak inşa etmek için gereken becerileri nasıl elde ettiğini anlatıyor. Çoğu geleneksel Vc’nin derinliklerinden uzak hissettiği bir alanda para toplamanın zorlukları hakkında konuşuyoruz ve başlangıç hayatının çok erken dönemlerinde bile büyük müşterileri idare edebilecek bir satış operasyonu kuruyoruz.

Cory ile sohbet ederken zamanımızı gerçekten çok sevdik ve umarım bu bölümü dinlerken sizinkini severiz. Ve elbette , Apple Podcast’lerde, Spotify’da, Google Podcast’lerde veya seçtiğiniz podcast uygulamasında bulunanlara abone olmanızı çok isteriz . Lütfen bize bir inceleme bırakın ve ne düşündüğünüzü bize bildirin veya Twitter’da veya e-posta yoluyla bize doğrudan geri bildirim gönderin. Ve bir sonraki özellikli kurucumuz için lütfen önümüzdeki hafta tekrar bize katılın.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir