Hunter Biden: Yengemle birlikte oldum

Hunter Biden: Yengemle birlikte oldum

ABONE OL
5 Nisan 2021 15:26
Hunter Biden: Yengemle birlikte oldum
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ad826x90
ad826x90

ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden, ölen ağabeyi Beau Biden’ın eşi ile ilişkisi olduğunu itiraf etti.

Hunter Biden: Yengemle birlikte oldum

ABD, Biden ailesinin skandallarla dolu hayat hikayesini konuşuyor…

Son ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden, geçtiğimiz günlerde ülkede yayın yapan CBS kanalında Sunday Morning programına katıldı.

ad826x90

Abisinini ölümünden özel hayatına kadar birçok konuda demeç veren Hunter Biden, ölen kardeşi Beau Biden’ın dul eşiyle neden beraber olduğunu da değindi.

KEDERİMİZ AŞKA DÖNÜŞTÜ

Hunter Biden, yengesiyle yaşadığı ilişkiyi itiraf ederek “Bana göre, açıklaması zor olan bir şey değil çünkü ikimizin de paylaştığı ve birlikte olduğumuz ve doğru şeyi yapmaya çalıştığımız çok büyük bir kederden kaynaklanıyordu. Bu keder, kaybettiklerimizin yerini alabilecek bir aşk ümidine dönüştü ve işe yaramadı “ ifadelerini kullandı.

Hunter Biden: Yengemle birlikte oldum #1

ALKOL BAĞIMLILIĞI

Hunter, ağabeyi Beau’nun vefatından sonra kontrolden çıkan madde ve alkol bağımlılığı sayesinde babasının da onu neredeyse kaybettiğini kabul ettiği röportajda, aşırı içki içmeye başladığında babasının müdahale ettigini açıklayarak “Babam bir kez apartmanıma geldi. Gizli servisi atlattı. Bana ‘Sen ne yapıyorsun?’ dedi. ‘Baba iyiyim’ dedim. ‘İyi değilsin’ dedi” ifadelerini kullandı.

“UYUŞTURUCUDAN KURTULAMADIM”

Hunter bundan sonra rehabilitasyona girdiğini ancak uzun süre kalmadığını itiraf ederek, 2019’da evlenmeden önce detoks yapmasına yardımcı olan eşi Melissa Cohen ile tanışana kadar uyuşturucudan kurtulamadığını söyledi.

Hunter Biden: Yengemle birlikte oldum #2

Hunter Biden: Yengemle birlikte oldum #3

Hunter Biden: Yengemle birlikte oldum #4

ensonhaber kaynak

ad826x90

En az 10 karakter gerekli