Ramo Sibel öldü mü? Esra Bilgiç Ramo dizisinden ayrılacak mı?

Ramo Sibel öldü mü? Esra Bilgiç Ramo dizisinden ayrılacak mı?

ABONE OL
6 Şubat 2021 11:53
Ramo Sibel öldü mü? Esra Bilgiç Ramo dizisinden ayrılacak mı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ad826x90
ad826x90

Sevilen dizilerden Ramo, 5 Şubat Cuma akşamı Show TV’de izleyenleriyle buluştu. Aksiyon dolu sahnelerin yaşandığı Ramo’da ‘Sibel öldü mü? sorusu, dizinin takipçileri tarafından araştırılıyor.

Ramo Sibel öldü mü? Esra Bilgiç Ramo dizisinden ayrılacak mı?

Başrollerini Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve İlker Aksum’un paylaştığı ‘Ramo’ dizisi 5 Şubat Cuma akşamı izleyenleriyle buluştu. Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in oynadığı dizinin son bölümü aksiyon dolu sahnelere yer verdi. Sibel rolünü canlandıran Esra Bilgiç’in dizide yaşanan patlama sonrası ölüp ölmediği merak konusu oldu. Ramo’nun sevgilisi Sibel’in durumu dizinin takipçileri tarafından merak ediliyor.

Peki, Ramo Sibel ölüyor mu? Sibel rolünde oynayan Esra Bilgiç Ramo’dan ayrılıyor mu? İşte detaylar…

ad826x90

RAMO’NUN SON BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Ramo’nun son bölümünde düğüne yapılan silahlı saldırıda ağır yaralanan Sibel, hastanede tedavi altına alındı. Ancak hastanede yaralı durumda yatan Sibel’e büyük bir tuzak kuruldu. Hemşire ve hasta bakı kılığında odaya giren iki kişi Sibel’i bayılttıktan sonra odaya bomba koydu. Ramo ve Gizem odaya yaklaşırken bomba patladı.

Ramo Sibel öldü mü? Esra Bilgiç Ramo dizisinden ayrılacak mı? #1

RAMO’DA SİBEL ÖLDÜ MÜ?

Sibel’in odası alevler içinde kalırken Ramo büyük bir yıkım yaşadı. İtfaiyenin yanıgını söndürmesiyle Ramo odada Sibel’in yüzünü buldu. Ramo’nın son bölüm final sahnesinde, patlama sonrası canından çok sevdiği insanı kaybetmenin şokunu yaşayan Ramo, Sibel’in mezarının başında ağladı.

Ramo Sibel öldü mü? Esra Bilgiç Ramo dizisinden ayrılacak mı? #2

ESRA BİLGİÇ RAMO’DAN AYRILDI MI?

Ramo’da Sibel karakterini canlandıran Esra Bilgiç, geçtiğimiz haftalarda diziden ayrılacağıyla iglili çıkan iddialara, “Arkadaşlar Ramo’dan ayrılmıyorum. Sevgiler” şeklinde cevap vermişti. Dizinin final sahnesinde, Ramo’nun Sibel’in mezarının başında ağlaması, ‘Sibel öldü’ iddialarını güçlendirdi.

Ancak Esra Bilgiç, sosyal medya hesaplarından veda mesajı paylaşmadı. Ramo’nun resmi hesaplarından da Sibel rolündeki Esra Bilgiç’le ilgili veda mesajı paylaşılmadı. Ancak daha önce diziye veda etmiş olan Yiğit Özşener ve Olgun Şimşek için resmi hesaplar üzerinden veda paylaşımları yapılmıştı. Sosyal medyada, Sibel’in ölmediği ve düşmanları tarafından kaçırıldığı iddiaları ortaya atıldı.

Ramo Sibel öldü mü? Esra Bilgiç Ramo dizisinden ayrılacak mı? #3

ensonhaber kaynak

ad826x90

En az 10 karakter gerekli