Klaxoon, beyaz tahta odaklı konferans salonunu tanıttı hibrit çalışma

Klaxoon, beyaz tahta odaklı konferans salonunu tanıttı
hibrit çalışma_60c89f0160c05.jpeg
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fransız başlangıç Klaxoon, beyaz tahta işbirliği platformunun yanı sıra yeni bir donanım ürünü için bir ürün güncellemesi duyurdu. Hybridity ile şirket, şu anda ofisteki insanlar ve hareket halindeki insanlar arasındaki hibrit toplantıları optimize eden kullanıma hazır konferans salonları satacak.

Yazılım güncellemesi ile başlayalım. Geçen yıl şirket , görüntülü görüşme sırasında birlikte çalışmanıza izin veren görsel bir arayüz olan Board’u tanıttı. Fikirleri paylaşmanıza ve beyaz tahta arayüzünü kullanarak işbirliği yapmanıza olanak tanır. Yapışkan notlar oluşturabilir, metin ekleyebilir, resim ekleyebilir, bir şeyler taşıyabilir ve oradan bir video görüşmesi başlatabilirsiniz.

Aramalardaki diğer kişiler küçük küçük resimlerle temsil edilir, böylece dijital beyaz tahtaya odaklanabilirsiniz. Ayrıca mevcut video konferans aracı ile Yönetim Kurulu bağlayabilirsiniz.

Bu hafta şirket Board’u güncelliyor ve Board Hybrid olarak yeniden adlandırıyor. Kurucu ve CEO Matthieu Beucher bir basın toplantısında yaptığı açıklamada,” sadece uzaktan çalışma için değil, aynı zamanda hibrit çalışma için de tasarlanmış olan Kurulun yeni versiyonu ” dedi.

Board Hybrid kullanıcıları artık beyaz tahtalarına herhangi bir dosya türü ekleyebilirler. Bu şekilde, paylaşılan bir sürücüye dosya yüklemek, bir bağlantı oluşturmak ve bağlantıyı beyaz tahtaya yapıştırmak zorunda kalmazlar. Kullanıcılar PowerPoint sunumlarını, Word dosyalarını, elektronik tabloları ve daha fazlasını doğrudan Klaxoon’un arayüzünden önizleyebilir.

Bazı yeni konektörler de dahil olmak üzere bazı yeni çizim araçları vardır. Örneğin, oradan mindmaps oluşturabilirsiniz. Artık ekranınızı Klaxoon’un kendi video konferans çözümünden de paylaşabilirsiniz.

Resim Kredisi: Klaxoon

Yeni ürün oldukça farklı bir şey-Hybridity adlı bir toplantı odası. Altıgen şekilli bir uzay kapsülü gibi görünüyor. Pencere yok ve dışarıdan kara bir kutu gibi geliyor.

İçeride üç koltuk, üç ekran, üç kamera ve üç Klaxoon Box cihazı bulacaksınız. Beucher,” herkes herkesi mükemmel bir şekilde görebilir ve herkes kendilerini içeriğe sokabilir ” dedi.

Evinizden bir karma toplantıya katıldıysanız, bu kurulumla ilgili sorunların farkındasınızdır. Takımın bir kısmı aynı odada oturuyor. Küçük aksiyon figürlerine benziyorlar ve kimin konuştuğunu anlayamıyorsunuz.

Bu kurulumla Klaxoon, ofisteki insanlarla ve evdeki insanlarla toplantılar yapmanın daha kolay olacağını umuyor. Bir Klaxoon Hybridity konferans salonu 5 metrekare gerektirir. Bir köşeye koyabilir ve birkaç yıl sonra başka bir yere taşıyabilirsiniz. Yere sabitlenmemiş.

Ön siparişler bu hafta başlayacak. Şirket, ayda 2.000 € ‘ dan başlayan fiyatlarla bir abonelik modeli ile Melezlik satmayı bekliyor. Klaxoon’un yeni bir gelir akışı bulup bulmadığını görmek ilginç olacak, bu sadece eğlenceli bir deney. Ama ofisinizdeki küçük telefon kulübelerinin yerini alabilir.

Resim Kredisi: Klaxoon

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir