Kurucular Ben Schippers ve Evette Ellis EV biniyorlar satış dalgası

Kurucular Ben Schippers ve Evette Ellis EV biniyorlar
satış dalgası_60c9018bb8df9.png
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

EV satışları, sürücülerin, şarj istasyonu operatörlerinin ve diğerlerinin yeni ihtiyaçlarını karşılayan hizmetler ve girişimler için talebi artırıyor. Evette Ellis ve Ben Schippers, şirketlerinin elektrikli ulaşım devriminin sunduğu yeni fırsatlardan nasıl yararlandıklarını paylaşmak için TC Sessions: Mobility 2021’de ana sahneye çıktılar.

Ellis, isteğe bağlı bir EV şarj istasyonu onarım şirketi olan Chargerhelp’in kurucu ortağı ve baş işgücü görevlisidir. Şirketin işe alım ve eğitime nasıl yaklaştığı, işgücü geliştirme merkezleriyle neden etkileşime girdiği ve kohortlardaki eğitimin ekonomik anlamda nasıl anlamlı olduğu hakkında konuştu. Daha aşağıda, Tezlab’ın kurucusu Schippers’tan haber alacağız.

Resim Kredisi: ChargerHelp

Şirket neden işgücü geliştirme merkezleri ile çalışıyor

İşgücü geliştirme, iş arayanları işverenlere, eğitime ve kariyer gelişimine bağlamak için devlet tarafından işletilen ve finanse edilen bir sistemdir. Ülke genelinde, ABD Çalışma Bakanlığı tarafından koordine edilen ve milyonlarca Amerikalıya hizmet veren binlerce iş merkezi bulunmaktadır. Evette, kendisinin ve kurucu ortağı Kameale Terry’nin neden en başından beri işgücü gelişimi ile uğraşmak istediğini anlattı.

Federal hükümetimizin büyük bir yetenek kaynağı elde etmek için ihtiyacınız olan her şeyi eğitmek ve yapmak için çok para ödediği bir işgücü Geliştirme Merkezi ile çalışabileceğiniz fikrine öncülük etmek istedik.bu boru hattını oluşturmak, bu boru hatlarını inşaat veya giriş seviyesi tıbbi dışındaki endüstriler için kullanmak, aynı zamanda teknoloji için. Teknoloji ülkemizdeki en büyük endüstridir ve şu anda şovu gerçekten yürütmektedir. Yeterince temsil edilmeyen toplulukların açıkça meydana gelen bu değişimin dışında kalmadığından emin olmak istedik. (Zaman damgası-13:54)

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir