Mar Hershenson, TechCrunch Disrupt’da nasıl yapılacağı konusunda bize katıldı saha güvertenizi oluşturun

Mar Hershenson, TechCrunch Disrupt’da nasıl yapılacağı konusunda bize katıldı
saha güvertenizi oluşturun_60c8c9495fa0c.jpeg
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yunuslama, bir kurucunun bir başlangıç inşa etmede başarılı olmak için rafine etmesi gereken en önemli beceridir. Ürününüz ve vizyonunuz hakkında iyi hazırlanmış bir adım atmadan bir kurucu ortağı, takım arkadaşlarını, müşterileri veya yatırımcıları çekemezsiniz ve bu nedenle etkili bir şekilde nasıl adım atacağınızı ve iletişim kuracağınızı öğrenmek, erken girişimcilik başarısının ilk kapısı olma eğilimindedir.

Pitching üzerine kitaplar ve konuşmalar bolca yayınlanırken, gerçek şu ki pitch deck sanatı sürekli değişen bir moda. Geçen yılki pandemi, kurucuların neredeyse paylaşılan ekranlarda yer alması gerektiği göz önüne alındığında, bir güvertenin nasıl hazırlanacağı konusundaki fikirleri artırdı. Her zaman olduğu gibi, bu estetik değişmeye devam ediyor: Vc’ler her zamankinden daha yoğun, her zamankinden daha fazla şirket görüyor ve geri dönecek bir sonraki girişimleri bulmak için daha fazla desteden geçmek zorunda.

Çevrimiçi ve kişisel atışların bir karışımı ile hibrit bir yatırım dünyasına girdiğimizde, saha güvertesini doğru bir şekilde almak tekrar değişti-ve her zamanki gibi önemli olmaya devam ediyor.

Bu yüzden, Pear VC’NİN kurucu yönetici ortağı Mar Hershenson’a, bu 21-23 Eylül’de gerçekleşecek olan tüm sanal TechCrunch Disrupt 2021’de ekstra Crunch sahnesinde gerçekleşecek olan Pitch Deck’inizi nasıl Oluşturacağımızla ilgili en popüler panellerimizden birine ev sahipliği yapmaktan heyecan duyuyoruz.

Hershenson uzun zamandır bir girişim kapitalisti olmuştur ve sürekli olarak girişimlerin kuruluş aşamalarına yatırım yapmıştır. Guardant Health ve DoorDash gibi halka arz şirketlerinin yanı sıra Aurora Solar, BioAge ve Branch gibi girişimleri destekledi. Belki de en önemlisi, geçen yılki kurucu anketimizdeHershenson, kurucu önerileri açısından dünyanın en üst düzey Vc’lerinden biriydi.

Teknik bir inşaatçı ve girişimci olarak çalışıyor. Stanford’dan Elektrik Mühendisliği alanında doktora yapmanın yanı sıra Hershenson, girişime başlamadan önce üç şirket kurdu: Barcelona Design, Sabio Labs ve Revel Touch.

Bu panelde Hershenson, 2021’de saha güverteleri söz konusu olduğunda neyin değiştiğini, günlük yatırım çalışmalarında saha güvertelerini nasıl değerlendirdiğini ve saha güvertelerinin ilk bağlantıdan son saha toplantısına kadar gelişip genişleyip genişlemediğini tartışacak. Ayrıca, bu kritik beceri hakkında sorularınız olan tüm stratejileri ve taktikleri ele aldığımızdan emin olmak için izleyicilerden sorular alacağız.

Bu yüzden 21-23 Eylül tarihlerinde disrupt 2021 Online’da Hershenson’a (ve diğer tüm fantastik konuşmacılarımıza ) katılın .

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir