Niantic, Hasbro ile Pokémon go tarzında çalışıyor Transformers oyunu

Niantic, Hasbro ile Pokémon go tarzında çalışıyor
Transformers oyunu_60c7466e1c5d2.jpeg
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Niantic, dünyayı pokémon eğitmenleri ve sihirbazları olarak sokaklarda dolaşmaya teşvik etti … sırada mı? Dönüşme ve yuvarlanma zamanı.

80’lerin mega toy Transformers, harita ağırlıklı, coğrafi konum merkezli bir oyun oluşturmak için Niantic ile ortak olan en yeni IP adresidir.

Detaylar hala biraz hafif, ama işte bildiğimiz her şey:

  • Buna Transformers: Heavy Metal denir. Buraya bir ön kayıt sayfası koymuşlar .
  • Hasbro, TOMY ve Seattle oyun stüdyosu Very Very Spaceship ile işbirliği içinde inşa ediliyor.
  • Oyuncular “Decepticon’lara karşı savaşta Autobotlarla bir araya gelen bir grup insan olan Guardian Network’e katılacak” ın bir parçası olacaklar”
  • Pokémon GO, Harry Potter Wizards Unite ve hala geliştirilmekte olan Catan: World Explorers’a güç veren aynı temel motor olan Niantic’in Lightship platformu üzerine inşa edilmiştir .
  • Ne zaman burada olur? Henüz çok spesifik bir şey yok, ancak yakında “belirli pazarlarda” ve daha sonra küresel olarak “bu yılın ilerleyen saatlerinde”piyasaya sürülecek. Bu aşamalı sunum Niantic’in yaklaşımı olma eğilimindedir; Pokémon GO Japonya’da ilk sırada yer alırken, Catan geçen yıl Yeni Zelanda’da sessizce piyasaya sürüldü.

Şimdiye kadar sadece biraz konsept sanat yayınladılar ve GO ve Wizards Unite’den farklı olmayan bir oyun sunuyor:

Resim Kredisi: Niantic

Bu, Pokémon GO’NUN 2016 yazında yaptığı gibi dünyayı ele geçirecek mi? Belki de değil-bu doğru zamanda doğru notaların çoğuna çarptı, yenilik ve nostaljinin mükemmel karışımı. Ancak Wizards Unite, lansmandan iki yıl sonra hala aktif olarak geliştirilmekte olan bir izleyici kitlesi buldu, bu yüzden niantic daha fazla harita merkezli oyun için yer görüyor gibi görünüyor.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir