Nintendo, Breath of the Wild devamı için 2022 sürümünü kızdırıyor ve Zelda oyununu serbest bırakır ve bizi izlemek için izleyin

Nintendo, Breath of the Wild devamı için 2022 sürümünü kızdırıyor
ve Zelda oyununu serbest bırakır ve bizi izlemek için izleyin_60c8e5494a4ff.jpeg
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nintendo, bugün beklenen yeni Switch donanımını değil, bir düzine kadar yeni oyunu ve uzun zamandır beklenen bir sonraki Zelda oyunu için genel bir sürüm penceresini gösteren E3 zamanlı bir Direct ile beklentilere meydan okudu. Ve orijinalin 35. yıldönümünü kutlamak için, serinin ilk üç oyununu içeren yeni bir oyun ve Saat satacak.

Diğer şeylerin yanı sıra, Nintendo “Monkey Ball”, “Mario Party”, “Advance Wars“,” Wario Ware “ve diğer serilerden başlıkların remasterlerini veya remake’lerini gösterdi ve” Mario + Rabbids “ve” Shin Megami Tensei ” dünyalarında yeni girişler duyurdu. Yeni duyurulan veya alay edilen diğer oyunlar da yeni “galaksinin koruyucuları ” gibi geçiş yapacak.”

Belki de en şaşırtıcı olanı, yaklaşık 20 yıl içinde ilk olan yeni bir yan kaydırma Metroid oyununun dahil edilmesiydi-ve aslında, o zamanın yarısı için gelişime girip çıktı. “Metroid Dread ” 8 Ekim’de piyasaya sürülecek ve Nintendo’nun öncülük ettiği bir türe ayak uydurmayı başarıp başaramadığını göreceğiz, ancak diğerleri rafine etti.

Samus steps out of a chamber in a screenshot from Metroid Dread.

Resim Kredisi: Nintendo

Ancak herkes Zelda haberlerini umuyordu ve Nintendo… bizi biraz hayal kırıklığına uğrattı. Spikerlerin belirttiği gibi, NES orijinalinin 35.yıldönümü ve gerçekten özel bir şey duyurmak için mükemmel bir zaman, ancak “planlanan kampanyalar veya diğer Nintendo Switch oyunları yok.”

Bunun yerine, Mario serisi için geçen yıl piyasaya sürdüğümüz tarzda kuşkusuz cazip bir oyun ve Saat sundular. Bu cihaz hakkında söyleyecek çok iyi şeyim vardı ve yeni olan hiç şüphesiz eğlenceli olacak. Oyunu duraklatma ve daha sonra alma (ancak geri sarma veya durumları kaydetme) yeteneği, Zelda serisinin ilk üç oyununun eğlenceli, otantik bir oyununu yapmalıdır:” Zelda efsanesi “ve” Zelda II: Link’in macerası “Nes için ve Game Boy için” Link’in uyanışı ” (son zamanlarda yenidenyapıldı ).

A handheld gaming machine with Zelda games on it.

Resim Kredisi: Nintendo

Listedeki son öğe, ilk çıkışından yıllar sonra hala Switch’teki en iyi oyunlardan biri olarak parlayan Breath of the Wild’ın takibine yeni bir bakıştı. Onun devamı kadar yaşamak için çok şey var!

İlk fragmanın hepsi sinematik olsa da, bu, havada uçan kaleleri ve kaleleri oyuna getiren yeni bir dikeylik seviyesi de dahil olmak üzere oyun ve üst dünyayı gösterdi. Kesinlikle etkileyici görünüyor, ancak şirketin Switch donanımını ne kadar ileri götürebileceğini merak ediyor. Ne de olsa,” breath of the Wild ” sistemi ilk çıkışında sınırlarına itti ve o zaman bile Microsoft ve Sony’nin rakipleri kadar güçlü değildi — her ikisi de şimdi yeni bir neslin yerini aldı.

Birisi Nintendo’nun sadece garip olduğunu ve daha önce birçok kez olduğu gibi kolunda bir hile olduğunu umuyor. Anahtar hiçbir yerde açıklanmadı ve önceki donanım güncellemeleri de çok az uyarı ve görünüşte keyfi zamanlama ile düştü. Beklenen şey, fiziksel olarak aynı boyutlara sahip, ancak içeride önemli ölçüde güncellenen ve daha büyük, daha iyi bir ekran kullanan güncellenmiş bir anahtardır. 3ds serisi el bilgisayarlarında olduğu gibi mükemmel geriye dönük uyumluluk da mantıklı görünüyor. Ancak Nintendo her zaman kendi işini yaptı ve hayranları başka bir şekilde olmazdı.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir