SONOS ve Ikea’nın en son işbirliği bir resim çerçevesi hoparlör

SONOS ve Ikea’nın en son işbirliği bir resim çerçevesi
hoparlör_60c8bb9279a1a.jpeg
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sızıntıların ardından, Sonos ve Ikea, üç yaşındaki Symfonisk ev hoparlörleri serisine en yeni ilaveyi açıkladı. Adından da anlaşılacağı gibi, Resim Çerçevesi bir duvara monte edilebilen veya bir kickstand ile bir rafa oturabilen orta boy, düz panel bir hoparlördür.

Symfonisk serisinin geri kalanında olduğu gibi, ürün kendi yolundan çıkmak ve çevresine uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Bu, endüstrinin çoğunun son birkaç yılda, çevredeki dekorla eşleşmeyi ve arka plana az ya da çok solmayı amaçlayan kumaş örtülerle gittiği bir yön.

Resim Kredisi: Ikea / Sonos

Resim Çerçevesi form faktörü, masa alanını temizlemeyi gerektirmeyen bir tasarımla bunun bir başka mantıksal uzantısıdır. Ön ızgara, ıkea’nın ses titreşimlerinin görselleştirilmesi olan cymatics’ten esinlendiği sanatçı Jennifer Idrizi tarafından yaratılan bir tasarımla siyah veya beyazla kaplıdır. Uydurma ve basit, şirket aynı zamanda 20 $ ‘ da farklı tasarımlara sahip bir çift yedek panel sunuyor.

Resim çerçevesinin kendisi 199 dolar-tam olarak ucuz değil, ama kesinlikle mantıksız değil – özellikle SONOS donanım standartlarına göre. Dahili Wi-Fi’ye sahiptir, Sonos’un donanımının geri kalanına bağlanır ve 100 farklı akış servisiyle çalışır. Yerleşik ses seviyesi ve oynat/duraklat düğmeleri ve çerçevenin nasıl konumlandırıldığına bağlı olarak güç kablosu yerleşimini yeniden yapılandırma yeteneği gibi bir dizi küçük dokunuş vardır.

Bugünden itibaren bir aydan itibaren çevrimiçi ve Ikea mağazalarında satışa sunulacak. Symfonisk serisi ayrıca bir lamba hoparlörü ve 100 ile 200 $arasında değişen daha geleneksel bir dikdörtgen form faktörü içerir.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir