TC erken aşamada müşteri deneyimi hazırlama 2021: Pazarlama ve bağış toplama

TC erken aşamada müşteri deneyimi hazırlama 2021:
Pazarlama ve bağış toplama_60c8c24106bb3.png
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sadece bir ay içinde TC 2021’in erken aşamasına başlıyoruz: Pazarlama ve bağış toplama (8-9 Temmuz). Erken aşamadaki bir kurucuysanız (seri A ile tohum öncesi), bu iki günlük bootcamp’ı kaçırmayın. Seni öğrenmek gelen üst düzey uzmanlar arasında başlangıç ekosistem ve elinden ipuçları ve tavsiyeler bu uygulamak senin işine şu an.

Bunun arasında alın: TC erken aşama 2021 geçişinizisatın alın ve programınızı planlamaya başlamak için sıkışık gündemimize baktığınızdan emin olun.

Bu etkinliğin, her başlangıç kurucusunun başarılı bir iş kurmak için ihtiyaç duyduğu bilgilere odaklandığını söylediğimizde, bunu kastediyoruz. Örnek olay: Usertesting’de Ürün Pazarlama Başkan Yardımcısı Nate Wright, müşteri deneyimi konusunda devam edecektir.

Müşteri deneyimi herhangi bir işi yapabilir veya kırabilir. Şu anda — başlangıçlarınızı oluşturmanın ilk aşamalarında-şirketinizin altyapısına olağanüstü bir müşteri deneyimi sunmak için mükemmel bir zamandır. Bu, yol boyunca her temas noktasını değerlendirmek ve harika bir deneyim sağlayan politikaları uygulamak anlamına gelir.

Gerçek: harika bir deneyim mutlu, sadık müşterilere yol açar ve hepimiz mutlu sadık müşterilerin daha iyi iş sonuçları sunduğunu biliyoruz.

Bu ustalaşmaya değer bir konu mu amirite? İşte nate’in 8 Temmuz’da 12:45 pm – 1:25 pm (EDT) arasında gerçekleşen sunumunun açıklaması.

Geri bildirim ile daha etkili bir şekilde yineleme: tek başına harika bir ürün yeterli değildir. Başarılı olmak için, erken aşamadaki şirketlerin müşteri yolculuğunun tüm aşamalarını optimize etmesi gerekir. Bu oturumda, müşteri ihtiyaçlarını anlamak, daha ilgi çekici mesajlar oluşturmak ve müşteri deneyiminin tüm aşamalarını iyileştirmek için Müşteri geri bildirimlerinin nasıl kullanılacağına dair taktikler, en iyi uygulamalar ve vaka çalışmaları yer alacaktır.

Yakında Dell, Flatfile ve Movile’den daha fazla koparma oturumu ekleyeceğiz. Ve zaman çatışmaları hakkında stres yapmayın. Geçişiniz isteğe bağlı video içerir, böylece kaçırdığınız oturumları izleyebilir veya kaçırmış olabileceğiniz ayrıntıları yakalamak için oturumları inceleyebilirsiniz.

TC erken aşama 2021: Pazarlama ve bağış toplama 8-9 Temmuz’da gerçekleşir. Geçiş kartınızı satın alın, botlarınızı takın, Kampa gidin ve daha güçlü bir başlangıç yapmayı öğrenin.

Şirketiniz 2021’in ilk aşamasında sponsorluk yapmak veya sergilemekle ilgileniyor mu – Pazarlama ve bağış toplama? Bu formu doldurarak sponsorluk satış ekibimizle iletişimegeçin .

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir