Upflow, ödenmemiş Ödemelerinizi yönetmek için 15 milyon dolar artırıyor faturalandırıyor

Upflow, ödenmemiş Ödemelerinizi yönetmek için 15 milyon dolar artırıyor
faturalandırıyor_60c827647e0b3.jpeg
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fransız başlangıç Upflow, A serisi için 15 milyon dolarlık bir tur attı. Şirket geç ödemeleri takip etmenize yardımcı olmak istiyor. Nakit döngüsünü iyileştirmek için müşterilerinizden ödemeleri nasıl topladığınızı optimize eder.

Bugünkü finansman turundaki yatırımcılar arasında 9yards Capital, mevcut yatırımcı eFounders ve N26 kurucu ortağı Maximilian Tayenthal, uber SVP teslimat Pierre-Dimitri Gore-Coty, auxmoney kurucu ortağı ve CEO’su Raffael Johnen yer alıyor.

Bir işletmeyi yöneten insanlar genellikle size ödeme almanın çok zaman alıcı bir görev olduğunu söylerler. Bir fatura oluşturduğunuzda, müşteriniz size ödeme yapmadan önce birkaç hafta bekleyecektir. Çoğu şirket, bir Excel elektronik tablosunda bulunan ödenmemiş faturaların birikimiyle sonuçlanır.

Bu ödemeleri manuel olarak uzlaştırmak için banka hesaplarına göz kulak olurlar. Ve tabii ki, sık sık bir e-posta göndermek ya da şimdi zamanı olduğunu söylemek için bir müşteri aramak zorunda.

Upflow, tüm faturalarınızı görmek, ödemeleri izlemek, ekibinizle iletişim kurmak ve hatırlatıcılar göndermek için merkezi bir depo görevi görür. Ancak Upflow mevcut araçlarınızı değiştirmek istemiyor. Bunun yerine, şirket zaten kullandığınız popüler iş araçlarıyla entegrasyonlar oluşturdu.

Örneğin, Upflow hesabınızı QuickBooks, Xero, Netsuite, Chargebee ve Stripe faturalandırma ile bağlayabilirsiniz. Müşterilerinizi mevcut faturalandırma platformunuzdan şarj edebilirsiniz. Upflow faturalarınızı, müşterilerinizi ve Ödemelerinizi içe aktarır. Upflow geç ödeme fark ettiğinde, bir bildirim alırsınız ve otomatik veya kişiselleştirilmiş e-postalar göndermeye başlayabilirsiniz.

Başlangıç ayrıca mevcut B2B ödeme yöntemlerinin modası geçmiş olduğunu düşünüyor. ABD’de, çok fazla şirket hala kağıt çeklere güveniyor. Fransa’da, IBAN bilgilerini bir e-postadan banka hesabınıza kopyalamak hantal olabilir.

Upflow kullanarak bir fatura gönderdiğinizde, müşteriler çeşitli ödeme yöntemleriyle bir bağlantı alır. Örneğin, kart ödemelerini etkinleştirmek için Upflow hesabınızı Stripe Payments ile bağlayabilirsiniz. Ve başlangıç yavaş yavaş bir noktada Upflow’u kullanan bir şirket ağı kuruyor. 1,5 milyon şirket bu ürünle etkileşime girdi-1 milyar dolardan fazla ödeme yapıyor.

“Şirketlerin ödeme alma biçiminde devrim yapma misyonundayız. Upflow’da, bir şirketin ödeme ve faturalama yığınına bağlantı ve netlik katan bir çözüm sunuyoruz. Sistemlerin daha önce kapatıldığı ve bağlantısının kesildiği yerlerde, Upflow’un platformu pürüzsüz ve net süreçler sağlar,” kurucu ortak ve CEO Alexandre Louisy bir açıklamada bulundu.

Bugünün finansman turu ile şirket, ABD’ye genişlemeyi planlıyor Upflow zaten kafes, ön ve Adikteev gibi birkaç müşterisi var, ancak bu sadece bir başlangıç. Başlangıç New York’ta bir ofis açacak.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir