Wonderschool’dan Chris Bennett ve yatırımcı Marlon Nichols tohum aşaması finansmanına giden yolu kıracak

Wonderschool’dan Chris Bennett ve yatırımcı Marlon Nichols
tohum aşaması finansmanına giden yolu kıracak_60c75492d1fdb.jpeg
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Extra Crunch Live, kurucuların daha iyi girişim destekli işletmeler kurmalarına yardımcı olmakla ilgilidir. Doğal olarak, bunu kurucular ve yatırımcıları ile samimi konuşmalar yaparak yapıyoruz.

Extra Crunch Live’ın yaklaşan bir bölümünde, Mac Venture Capital kurucu yönetici ortağı Marlon Nichols ve Wonderschool kurucu ortağı ve CEO’su Chris Bennett ile oturacağız. BURADA ÜCRETSİZ KAYIT OLUN!

Sadece 2017’de wonderschool’un tohum turu için nasıl bir araya geldiklerini değil, aynı zamanda a16z ve First Round Capital gibi Vc’lerden toplam 24 milyon dolarlık bir fon haline geldiğini de tartışacağız.

Ayrıca, İzleyicilerdeki insanların canlı geri bildirimlerini almak için Nichols ve Bennett’e giriş yapabilecekleri Extra Crunch Live Pitch-Off’a da ev sahipliği yapacağız.

Nichols, Intel Capital’de eski bir Kauffman üyesi ve yatırım Direktörüdür. Portföyünde Gimlet Media, MongoDB, thrive Market, PlayVS, Fair, LİSNR, Mayvenn, Blavity ve Wonderschool bulunmaktadır. Nichols, çoğumuzun tohum aşaması bağış toplama hakkında öğreneceğinden daha fazlasını biliyor ve hatta Nisan ayında Techcrunch’ta tohum finansmanını güvence altına almak için dört stratejiyi özetleyen bir sohbet verdi.

Nichols ile bu konuda daha da derinleşeceğiz ve Bennett ile masanın diğer tarafındaki perspektifi duyacağız.

Wonderschool, birinci sınıf erken eğitimin kalitesini ev ortamıyla birleştiren bir erken çocukluk programları ağıdır.

Bennett, bir sektör olarak edtech hakkında kapsamlı bir şekilde konuşabilir ve hem onun hem de Nichols’un zihnini bu hızlı büyüyen alana seçeceğiz.

Bu bölümün ekstra bir Crunch Live Pitch-off içereceğini unutmayın, bu nedenle izleyicilerdeki kurucular “ellerini kaldırmaya” ve karışıma girmeye hazır olmalıdır.

Bölüm, 16 Haziran Çarşamba günü saat 3’te ET / noon PT’DE sona eriyor. Extra Crunch Live, katılmak isteyen herkes tarafından erişilebilir, ancak ECL bölümlerinin tüm Kütüphanesi de dahil olmak üzere içeriğe isteğe bağlı erişim, yalnızca Extra Crunch üyeleri için ayrılmıştır. AİLEEN Lee, Roelof Botha, Mark Cuban ve daha fazlasının ECL’NİN önceki bölümlerinde neler söylediğini kontrol etmek için şimdi katılın. 

Mac Venture Capital ve Wonderschool ile Extra Crunch Live’ın bu bölümüne buradan kayıt olabilirsiniz.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir